Logo Bober best prze.png

Blog

Autorskie utwory na etapie 10/12

Jesień zapowiada się pracowicie. Przede mną kilka koncertów, na które autentycznie czekam. Najbliżej "Wielcy Nieobecni" w Starym Klasztorze (2 listopada 2022). Ostatnio już wspominałem co nieco o tym projekcie. Lubię go ze względu na przekaz i utwory. W repertuarze będzie oczywiście Wodecki, Zaucha, ale także Joe Cocker, Al Jarreau, Frank Sinatra. Pierwszy raz ten koncert zagraliśmy w 2019 roku, jest sporo zmian. Jutro rano próba.


Potem jeszcze dwa koncerty jednego dnia - poświęcone pamięci Zbigniewa Wodeckiego w Miliczu. Informacje o koncertach, na bieżąco, będę podrzucać tutaj.


Dzisiaj rano miałem próbę do autorskich utworów. Można powiedzieć, że jesteśmy na etapie 10/12 jeżeli chodzi o kompozycje i aranżacje utworów. Jeszcze dwa numery (których założenie już też jest), i wszystko musimy dobrze nagrać i wydać. Nie mogę się doczekać. Olek dzisiaj zasugerował, żeby dorzucić do płyty jeszcze jakiś szybki numer, dla równowagi, żeby cała płyta nie była zbyt spokojna, stonowana. Ma rację. Te dwa ostatnie utwory to będzie utwór Marcelego dedykowany jego dziadkom (ballada) i na pewno dynamiczna kompozycja, do której mam gotową koncepcję na tekst. Myślę, że Basia Beuth, która pisze mi teksty, tradycyjnie świetnie sobie z taką misją poradzi.


A u mnie spłynęło trochę ostatnich zakupów, chwalę się:8 wyświetleń