Logo Bober best prze.png

Blog

Koncerty pamięci Zbigniewa Wodeckiego w Miliczu

Czwartek to dla mnie bardzo intensywny dzień. Jest środa wieczór i w sumie już powinienem spać i zbierać siły, ale na liście rzeczy do zrobienia jest jeszcze kilka punktów i dopóki nie dotrę do jakiegoś momentu krytycznego - działam.


W czwartek 17.11.2022 w Miliczu odbędą się dwa koncerty z okazji Dnia Seniora. Pierwszy o godzinie 17:00, drugi o godzinie 19:00. Nie mam wątpliwości, że to będzie spory wysiłek, bo od 8:00 do 12:00 jestem w pracy, a potem dopiero ruszam na soundcheck do Milicza i koncerty.Jak patrzę na to zdjęcie z czasu "The Voice of Poland", to widzę jakim byłem pączkiem :)


W Miliczu wykonamy następujące utwory:

 1. Zacznij od Bacha

 2. Zabiorę cię dziś na bal

 3. Kochaj mnie

 4. Chałupy welcome to

 5. Odjechałaś tak daleko

 6. Jeden krótki dzień

 7. Izolda

 8. Rzuć to wszystko co złe

 9. Z Tobą chcę oglądać świat - duet z Moniką Wiśniowską-Basel

 10. Chwytaj dzień - duet z Moniką Wiśniowską-Basel

 11. Lubię wracać tam gdzie byłem

 12. Oczarowanie

 13. Opowiadaj mi tak

 14. Nauczmy się żyć obok siebie

 15. My Way

Mamy jeszcze jeden utwór w zapasie, Sami-Wiecie-Który, ale użyjemy go tylko jak będzie taka potrzeba. Po co nam zamieszki na widowni?


Czwartek zakończę w Radio RAM, bo jutro siadam za sterami "Nocnego tRAMwaju" w Radio RAM, czyli prowadzę audycję od 23:00-24:00. Będzie to chyba najbardziej jesienna audycja EVER (w kategorii: moja), będzie dużo spokojnej muzyki. Jest to drugi "tRAMwaj" który postanowiłem nazwać "Moje odkrycia". I są to dobrze znane i popularne przeboje w "ramowych" wykonaniach i aranżacjach.
Jak ktoś miałby ochotę dołączyć to zapraszam na 89,8 FM i na www.radioram.pl. Jak ktoś zaśnie, to uznam, że mój cel został osiągnięty.


Dobranoc.

9 wyświetleń